Hakkımızda

Kolay Kargo olarak bireysel ve kurumsal müşterilerimizin Yurtiçi ve Yurtdışı tüm kargolarını online olarak kolayca gönderebilmelerini sağlıyoruz.

Kolay Kargo olarak müşterilerimizin kargo, nakliye, depolama ve lojistik ihtiyaçları için en uygun çözümleri sunarak tüm operasyonlarını online olarak tek bir yerden yönetmelerini sağlıyoruz.

Sunduğumuz gelişmiş müşteri paneli sayesinde, müşterilerimizin tüm gönderileri için kayıt oluşturabilmelerini ve bu gönderilere ait tüm hareketlerini kolayca izleyebilmelerini sağlıyoruz.

İçinde bulunduğumuz dönemde işletmerin büyümesini sağlayan en büyük etkenlerden biride raporlama ve analiz yeteneğidir. Bu bilinç ile Kolay Kargo yaptığınız tüm gönderilere ait Teslimat Performansı, Ortalama Teslimat Süresi, Devir Kargo Raporu, Tahslikatlı Kargo Tahsilat Raporu, Son 12 Ay Performans Raporu, Yıllık, Aylık ve Günlük Bazda Performans Raporu gibi raporları anlık olarak takip etmenizi sağlar.

Kolay Kargo, Hızlı, Güvenli ve Kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra dünya çapında kendini kanıtlamış çözüm ortakları ile birlikte Türkiye’nin 81 iline, Dünyada ise 224 ülkeye kargolarınızı ulaştırmaktadır.